Algemene informatie NH dagen 2011
Zaterdag 03 september en Zondag 4 sept Mansour NH dagen 2011
De dagen voor de recratieruiter!!
Deelnemen aan een workshop, clinic of lezing is interessant en leerzaam!
Er is ook dit jaar weer voor ieder wat wils: met paard, zonder paard, of met een manege paard.
Even in het kort:
Een CLINIC is een interactieve demonstratie met een beperkte groep mensen (max. 50). De trainer zal zelf het een en ander demonstreren, of dat door anderen laten doen. Heeft u vragen of opmerkingen, dan is het wel zo leuk en leerzaam om deze ook direct mee te delen! Het is geen demonstratie waar u met uw verstand op 0 heerlijk van kunt genieten, maar een korte bondige les waarin u veel op kunt steken van bepaalde methodes en technieken!
Een WORKSHOP is een besloten oefen-sessie.
Er zijn ongeveer 5 a 20 deelnemers, afhankelijk van het onderwerp. Tijdens een workshop krijgt u naast theoretische informatie ook een stukje praktijk mee. Altijd al eens iets willen proberen? Dit is uw kans om een keer anders te rijden, te zitten of anders les te krijgen. Bij sommige workshops zijn er ook plaatsen voor toeschouwers.
Een LEZING wordt gegeven door een van onze deskundigen.
De meeste lezingen zullen voor 20 tot 50 mensen gehouden worden met behulp van een PowerPoint presentatie in de tent .
Bij de beschrijving van iedere workshop, clinic of lezing bevindt zich een link naar het inschrijfformulier. Schrijft u dus apart in voor ieder onderdeel! Let op: U dient zelf in de gaten te houden of de tijden van de gewenste workshops elkaar niet overlappen. Bij iedere workshop staan mogelijke aanmeldformulieren, indien u zich opgeeft voor een workshop of clinic met paard en u heeft geen eigen paard vul dan apart het formulier in om een paard van Stal Mansour te huren.
Het weer:
De meeste workshops en clinics worden in de open lucht gehouden, ongeacht de weersomstandigheden. Bij “Gewone” regen gaat alles door !!!!!
Gebruik paard van Stal Mansour:
Indien u een paard nodig heeft voor een workshop en u zelf geen paard bezit of uw paard niet mee kunt nemen kunt u een paard huren van Stal Mansour . U kunt daarvoor een speciaal formulier invullen. Geef hier goed op aan voor welke workshop of clinic u dit paard wenst te gebruiken. Wij zoeken dan een geschikt paard voor u uit. Het paard wordt op de dag zelf onder begeleiding van een medewerker van Stal Mansour voor u gepoetst en indien nodig gezadeld en naar de workshop/clinic plek gebracht. Kent u onze paarden dan kunt u een voorkeur voor een paard aangeven op het formulier !
Klik hier voor het inschrijfformulier: Huur paard Stal Mansour per workshop of clinic € 12,50 per paard per persoon.
Stalling van uw paard:
Wij bieden tijdens NH Arnhem de mogelijkheid een box te huren (indien gewenst inclusief kuilvoer) waarin u uw paard kunt stallen zodat u zelf ongestoord van het evenement kunt genieten wanneer u uw paard even niet nodig hebt.
Op 4 september kunt u voor € 25,- per paard gebruik maken van een buitenbox zonder dak . Deze boxen dienen ruim voor het evenement gereserveerd en betaald te zijn.
Wanneer u eerder wilt arriveren of later wilt vertrekken, verzoeken wij u dit te overleggen met de organisatie graag een mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Er gelden dan andere prijzen. Uiteraard hoeft u maar 1 keer een box te reserveren, ook wanneer u aan meerdere workshops of clinics deelneemt. Wanneer u met een hengst wilt deelnemen, verzoeken wij u dit duidelijk op het stallingsformulier aan te geven.
Klik hier voor het stallingsformulier.
Na inschrijving ontvangt u automatisch een e-mail met daarin de bevestiging van uw inschrijving.
Mocht u deze onverhoopt niet ontvangen, dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Deelname aan NH Arnhem en stalling van een paard is geheel op eigen risico. Tijdens het rijden is dragen van een goedgekeurde veiligheidshelm verplicht!
BETALING VAN DEELNAMEKOSTEN :
Bij de betaling van de deelnamekosten aan de workshops, clinics of lezingen dient u gebruik te maken van een eenmalig incasso. U kunt uw rekeningnummer op het inschrijfformulier aangeven. Ongeveer 2 weken voor 4 september zal het verschuldigde bedrag van uw rekening worden afgeschreven. Let op dat de naam van het rekening nummer overeen komt met de naam waarmee u zich opgeeft !!!
Deelnemers vanuit het buitenland dienen binnen 1 week na opgave betaald te hebben.
Voor bank gegevens van Stal Mansour / NH Dag, zie hieronder !
Deelnemers vanuit het buitenland:
Gaarne binnen 1 week na inschrijving uw betaling overmaken op:
IBAN: NL60 RABO0141348151
SWIFT: RABONL2U
Tnv:
Stal Mansour
Kemperbergerweg 793
6816 RW Arnhem
Wij vragen u duidelijk te vermelden:
Uw naam (Waarmee u zich heeft ingeschreven)
Waarvoor u zich heeft ingeschreven.
Betaald u (ook) voor een ander dan graag duidelijk vermelden.
Voor verdere (bank) gegevens van Stal Mansour / NH Dag: Zie Contact
Annuleringsvoorwaarden:
- Bij annulering meer dan een maand voor het evenement: 0% van het totaal bedrag
- Bij annulering minder dan een maand en meer dan een week voor het evenement: 50% van het totaalbedrag
- Bij annulering binnen een week en meer dan een dag voor het evenement: 75% van het totaalbedrag
- Bij annulering op de dag van het evenement: 100% van het totaalbedrag.
- Wij adviseren u een annuleringsverzekering af te sluiten.
Overig:
- Bedragen zijn inclusief B.T.W.
- De te nuttigen drankconsumpties (overige) worden apart in rekening gebracht.
- Voor het paardrijden gelden de volgende veiligheidsvoorschriften:
deelnemers dienen nauwsluitende bovenkleding
lange broek
dichte schoenen/laarzen zonder zwaar profiel en zonder hoge hak te dragen
Goedgekeurde veiligheidscap of helm ( Ce En 1384 )
Ook verwijzen u naar onze Algemene Voorwaarden.
!! Blijf regelmatig kijken !! We verwachten nog enkele nieuwe workshops en clinics toe te voegen !!


